KONST / Litografier / Färglitografi 12969304
nr 1296 9304
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 105/300, med dedikation. Motivet: 31x23 cm
Kondition: fuktskadad
Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 9 december 2019
kl 18:23:23
9/12 13:22:23
9/12 13:24:13
Bengt Lindström
Läs mer om Bengt Lindström